O nas

…czyli jak odkryliśmy pierwotną esencję medycyny kakao i dlaczego pijemy je od 7 lat także prozdrowotnie,  a także o tym dlaczego pokochaliśmy Amerykę Północną i Południową kontynuując wsparcie rdzennych społeczności i plemion

Kim jesteśmy?

Parą kochających się ludzi, małżeństwem, zafascynowanym zdrowiem i rozwojem na poziomie ciała, umysłu i świadomości. Oboje odnaleźliśmy nasz mały Eden w Kolumbii – prowadzi nas ceremonialne kakao. Poprzez lata doświadczeń związanych z pracą dla innych ludzi na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia – zarówno na poziomie fizycznym, umysłowym jak i duchowym, pragniemy poszerzać nasze działania. Zgłębiamy naukę i tradycję, edukując, inspirując, dzieląc się doświadczeniem – budując świadomość na temat prozdrowotnego działania ceremonialnego kakao i jego możliwego zastosowania na co dzień. Dbamy o kreatywny rozwój projektu i regularne dostawy ceremonialnego kakao z krajów tj. Kolumbia, Peru, Gwatemala i Ekwador. Nasz projekt oparliśmy na organicznych rzemieślniczych i plemiennych pastach kakao klasy ceremonialnej, odmian pierwotnych, w tym także endemicznych i natywnych.

Katarzyna i Szymon - Godlike for You

Przewodnikiem tej podróży jest kakao

Z fascynacji  do wysokowibracyjnego pożywienia zgłębialiśmy z wielką pasją tajniki napojów o niesamowitym działaniu tj. kakao na bazie mączki kukurydzianej z guaraną, japońska herbata matcha, yerba mate, wywar z reishi, napar z kwiatów chryzantemy (Ju Hua) i inne. Doświadczaliśmy ich wpływu na ciało i umysł. Katarzyna od lat poznawała działanie ziół wg medycyny chińskiej i medycyny ameryki południowej. W trakcie studiów na Uniwersytecie Medycznym oraz w Instytucie Medycyny Chińskiej rozwijała tematykę dietoterapii z zastosowaniem tradycyjnych receptur i wyselekcjonowanych produktów w tym ziół, grzybów medycznych oraz innych superfoods. Szymon po ukończeniu specjalizacji w zakresie ratownictwa medycznego promował szeroko pojętą tematykę zdrowego życia, rozwijał świadomość w tradycji buddyjskiej Zen, a w późniejszym czasie praktykując Ma-Uri i szamanizm polinezyjski.

Zdjęcie główne strony
Ceremonialne kakao - Godlike for You

Oferujemy tylko zrównoważone i przyjazne dla środowiska produkty, aby zapewnić społeczne i ekonomiczne bogactwo wszystkim naszym rzemieślnikom i ich rodzinom oraz wspierać lokalne kultury, społeczności, plemiona i Matkę Ziemię.

Godlike for You – Katarzyna & Szymon

Ceremonią jest dla nas każdy dzień

Od 2017 roku prowadzi nas ceremonialne kakao od plemienia Arhuaco z Kolumbii. Każdego roku przybywały do naszego projektu nowe, organiczne, etycznie pozyskane pasty kakao klasy ceremonialnej pochodzące od rodzin, plemion i stowarzyszeń, które powiększały coraz bardziej naszą wizję i marzenie o projekcie wysokiej wibracji – w energii Nowej Ziemi. Wtedy jeszcze nie spodziewaliśmy się tego jak poprowadzi nas medycyna kakao i jak niesamowicie odmieni nasze życie. W 2022 roku, odbyliśmy niesamowitą podróż do miejsc mocy w Meksyku, a w 2023 roku do Kolumbii – gdzie nasze kakao miało swój początek. Jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnych wypraw.

Ceremonia kakao - Godlike for You