Jak dobrać odpowiednią dawkę ceremonialnego kakao 0
ODPOWIEDNIO DOBRANA DAWKA CEREMONIALNEGO KAKAO

ODPOWIEDNIA DAWKA CEREMONIALNEGO KAKAO

Ceremonialne kakao poprowadzi Cię samo. Jest rośliną o subtelnej mocy. Puść oczekiwania! Jeśli potrzebujesz wzmocnienia - odżywi, jeśli masz napięcia - rozluźni, jeśli potrzebujesz miłości - przytuli. Otwórz się na moc płynącą z czakry Serca, to w Tobie jest cała magia! Dobierz właściwą dla siebie dawkę, więcej wcale nie znaczy lepiej! Zawsze możesz też podzielić dawkę na 2 części i dopić w trakcie ceremonii.


5-10g - nawet codziennie - Dawka dla dzieci lub każdego do picia w celu wzmocnienia. Idealna, aby zaprzyjaźnić się z Boginią Ixcacao.
15-20g - 1-3 razy w tygodniu - Dawka idealna na wzmocnienie i odżywienie przy zmęczeniu fizycznym lub umysłowym. Idealna na pierwszą ceremonię kakao.

25g-30g - 1-2 razy w tygodniu - Kreatywna dawka, doskonała do twórczej pracy, takiej jak pisanie, taniec, muzyka, malowanie oraz kontakt z naturą i bliskimi. Idealna na pierwszą ceremonię kakao, do celebracji oraz dla kobiet.

35g-40g - 1 raz w tygodniu - Dawka ceremonialna, idealna do jogi i medytacji oraz praktyki o większej energii jak ecstatic dance, cacao dance, medytacja dynamiczna itp.

45g-55g - 1 raz w tygodniu - Dawka ceremonialna o dużej mocy dla kobiet i mężczyzn, którzy mają już doświadczenie w pracy z ceremonialnym kakao.


60g - Pełna szamańska dawka - Niesamowita dla szamańskich podróży w naturze, eksploracji swojej energii i do głębokiej medytacji oraz dynamicznej praktyki. To mocna dawka! Do tej ilości należy przygotować się przez 4 - 5 sesji.

*Upewnij się, że nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do przyjmowania 100% pasty kakaowej.

Autorką wyżej zamieszczonych tekstów jest mgr Katarzyna Fizia, dietetyk i specjalista medycyny chińskiej (Instytut Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia Shi Liao).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl