Ceremonia Kakao wg Godlike for You- jak wygląda tradycyjny rytuał ? 0
Ceremonia Kakao wg Godlike for You- jak wygląda tradycyjny rytuał ?

JAK WYGLĄDA TRADYCYJNY RYTUAŁ

Najczęściej Ceremonia Kakao zaczyna się od siedzenia w kręgu w celu uczczenia ducha Kakao za pomocą modlitwy i pokornej prośby o wysłuchanie intencji. Osoby, które uczestniczą w spotkaniu nawiązują relację pełną szacunku i zaufania do siebie oraz tego co wydarza się w trakcie ceremonii.

Kakao Ceremonialne podawane jest w postaci płynnej i wypijane wspólnie. Do ceremonii należy zapewnić najwyższej jakości kakao, uprawiane w najczystszych warunkach i zebrane oraz przygotowane z miłością. Uroczysta dawka to około 1 - 2 uncji kakao, zmieszanego z wodą do picia.Uzdrowienie oraz otwarcie Serca następuje w trakcie medytacji lub też w dźwięku. Następnie uczestnicy przystępują do dzielenia się tym, co chcą puścić i do czego wzywają ducha Kakao, co tworzy intencję podróży.

Jest to bardzo bezpieczna i intymna przestrzeń. Uczestnicy ceremonii często są zaskoczeni tym, jak bardzo mogą się otworzyć. Zwłaszcza, gdy zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że wszyscy jesteśmy dla siebie lustrem, wszyscy jesteśmy ludźmi z takimi samymi lękami i cierpieniem, mamy te same nadzieje i marzenia.

Ceremonia kończy się tańcem, podczas którego kakao dodatkowo aktywuje się w ciele i Sercu, umożliwiając rozwój prawdziwie transformacyjny i ekstatyczny.

 

Nadzór merytoryczny: Katarzyna Fizia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl